Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej Nauka tutaj jest

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej Nauka tutaj jest

AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją tradycję. Wielu twórców kinematografii docenia angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i umiejętności przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na drodze kariery zawodowej. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają także znani aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można studiować na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do najlepszej placówki szkoła filmowa filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.

Top